• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

7 rzeczy, których nie wiecie o facetachO FILMIE / BOHATEROWIE

Mikołaj Roznerski

Rozneraski Mikołaj (Tomasz)

Pracownik agencji reklamowej, sąsiad Kordiana i bliski kolega Filipa. Życie Tomasza na pierwszy rzut oka jest idealne. Świetnie radzi sobie jako pracownik agencji reklamowej i szykuje się do ślubu z piękną Basią (Alicja Bachleda-Curuś), z którą jest związany od szkoły podstawowej. Ale ta poukładana rzeczywistość zaczyna go przytłaczać, coraz częściej będzie zadawał sobie pytanie, czy chce takiego życia. Wtedy na jego drodze pojawi się pokusa w postaci seksownej blondynki Moniki (Joanna Opozda)...

W roli Tomasza MIKOŁAJ ROZNERSKI

Laureat prestiżowej Nagrody im. Andrzeja Nardellego za debiut w teatrze dramatycznym i gwiazda serialu "M jak Miłość". Na dużym ekranie widzowie mogli go za to podziwiać w filmach "Chce się żyć", "Karuzela" oraz "Karbala".

- Żyję, gram, jestem zdrowy, mam fantastycznego syna. Jestem szczęściarzem. I dziękuję za to losowi - mówi artysta.

Początki kariery aktora były jednak trudne. M. Roznerski pochodzi z Rolantowic - małej wsi pod Wrocławiem. Z domu wyprowadził się już w wieku 16 lat, a po ukończeniu szkoły teatralnej bardzo długo nie mógł zdobyć w zawodzie pracy. Rozdawał ulotki, odśnieżał ulice, pracował jako kierowca w markecie budowlanym, rozwoził pizzę… Aż w końcu dostał od losu szansę - etat w teatrze w Lublinie. A po brawurowych kreacjach na scenie pojawiły się też propozycje ze świata filmu. Mikołaj do dzisiaj jednak ceni lata, które spędził w rodzinnym domu - gdzie nauczył się codziennej, ciężkiej pracy.

- Ze wsi wyniosłem pokorę. Do wszystkiego, co robię, do ludzi, których spotykam na swojej drodze. W aktorstwie pokora szczególnie się przydaje. Nagle człowiek staje się popularny, dziewczyny zasypują go mailami, proszą o autografy. Łatwo zakochać się w sobie. A jeśli zachowujesz pokorę, to masz kręgosłup, który trzyma cię w pionie - zdradza aktor. I gdy słyszy, że fanki nazywają go "apetycznym ciachem"… parska tylko śmiechem.
- Jestem biszkoptem czy sernikiem? Miłe to, ale bez przesady!

Mikołaj przyznaje też, że w jego życiu najważniejsza nie jest kariera, tylko rodzina - a zwłaszcza syn Antek.

- To miłość bezwarunkowa. Nie da się tego opisać. Jest syn, a potem cała reszta. Spełniam się jako rodzic.(…) Najważniejsze to dla mnie dobrze wychować syna. Chcę być dla niego przykładem. Dawać mu bezpieczeństwo. Być blisko.

A co łączy aktora z filmowym Tomaszem? Bohater, którego gra M. Roznerski, szykuje się do ślubu z piękną Barbarą… Ale flirtuje także z seksowną Moniką - i pozwala, by dziewczyna wywróciła jego życie do góry nogami. A Mikołaj wyznaje, że czasem też ulega damskiej manipulacji…

- Potraficie to robić tak uroczo, że chętnie się temu poddaję… Wykorzystujecie swój urok osobisty z wdziękiem, któremu zawsze ulegam!

Zapraszamy na oficjalny profil
Marcina Roznerskiego
Facebook