• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Milion widzów w trzy tygodnie!

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów.

Świetni aktorzy, szczypta refleksji, garść śmiechu i przeplatające się ze sobą historie z happy endem – to przepis na sukces. A „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film, który od początku wzbudzał emocje. W nowej produkcji Tadeusza Lampki występuje m.in. Alicja Bachleda-Curuś – która zdecydowała się zagrać w polskim filmie po raz pierwszy od 15 lat. Oprócz tego przed kamerami stanęły największe gwiazdy: Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak oraz Piotr Głowacki. A widzowie docenili ich talent - i tłumnie ruszyli do kin.

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. W pierwszy weekend od premiery film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokonał m.in. „Planetę singli” i nagrodzoną Oscarami “Zjawę”. A po trzech tygodniach wciąż jest na topie i przyciąga tysiące widzów - każdego, kto szuka dobrej rozrywki i chce wyjść z kina z uśmiechem.

Wideo: Rozmowa z "Liberem"

Wywiad wideo

W filmie #7rzeczy zagrało wielu fantastycznych aktorów, również w epizodach. Pamiętacie w jakiej roli pojawił się Mikołaj Krawczyk ;)?

Posted by 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach on 3 marca 2016