• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak cieszy się ogromną popularnością, jej piosenki trafiają w gusta milionów słuchaczy i lądują na szczytach list przebojów. Jest związana z muzyką od najmłodszych lat, wydaje się artystką spełnioną, ale okazuje się, że zawsze jej czegoś brakowało...

- Moim wielkim marzeniem było pisanie muzyki filmowej i w końcu tego zasmakowałam - zdradza artystka. - Jest mi niezmiernie miło dołożyć cegiełkę do projektu, którym jest komedia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Mam nadzieję, że to początek mojej przygody z filmem. Mówię oczywiście o muzyce. Chętnie skomponuję kolejne utwory!

Sylwia Grzeszczak jest kompozytorką piosenki „7 rzeczy”, którą wykonują Liber i Mateusz Ziółko. Ten utwór promuje film i jest w nim wiodącym motywem muzycznym.

- Oprócz piosenki tytułowej, wzięliśmy na warsztat moje dwa starsze utwory - opowiada Sylwia. - Chodzi o znane single, których tytułów teraz nie zdradzę. Niech to będzie niespodzianka. Zostały zaaranżowane na nowo, specjalnie na potrzeby filmowe i w wydaniu symfonicznym stanowią ilustrację kluczowych scen „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.