• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Joanna Opozda

Joanna Opozda - to nazwisko, które warto zapamiętać. Bo w polskim kinie dawno nie było gwiazdy z takim seksapilem!

Joanna (widzom znana min. z serialu "Pierwsza miłość") w nowej produkcji zagra uwodzicielską Monikę - modelkę i trenerkę fitness. Jej bohaterka będzie miała ochotę na romans z filmowym Tomaszem (w tej roli Mikołaj Roznerski)... I nie zrezygnuje nawet, gdy chłopak wyzna, że ma narzeczoną!

Co łączy Joasię z Moniką? Na pewno modeling - bo młoda gwiazda zaczęła karierę w świecie mody już jako nastolatka.

Mając 16-17 lat wyjechałam na kolonie z koleżanką do Saint Tropez. Ostatniego dnia, gdy wybrałam się do sklepu po bułki, zaczepił mnie paryski fotograf - Karl Dickenson - i zaproponował sesję zdjęciową. Zgodziłam się i od tamtej pory pracuję jako modelka - zdradza J. Opozda. I dodaje:
- W modelingu najlepiej wspominam właśnie podróże - Szanghaj, Pekin, Mediolan, Ateny, Paryż… Cudowne wspomnienia, których nikt mi nie odbierze!

A w jaki sposób Joanna przygotowuje się do kolejnych aktorskich wyzwań?

Roli nie da się tak po prostu "nauczyć", to jest coś, na co trzeba poświęcić dużo czasu. Postawić sobie konkretne pytania - i próbować, próbować, jeszcze raz próbować - wyznaje gwiazda.

Zawód aktora jest ciężki i wymaga poświęceń, ale kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną - dorzuca J. Opozda. - W teatrze próby często trwają od rana do późnej nocy. Ale w filmie jest trochę inaczej - nad wszystkim czuwa reżyser, który daje ci uwagi i podpowiada. Mówi, co jest dobre, a z czego należy zrezygnować.

Wideo: Rozmowa z "Liberem"

Wywiad wideo

W filmie #7rzeczy zagrało wielu fantastycznych aktorów, również w epizodach. Pamiętacie w jakiej roli pojawił się Mikołaj Krawczyk ;)?

Posted by 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach on 3 marca 2016