• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Bachleda-Curuś Alicja (Barbara)

26 lutego do kin trafi komedia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (reżyseria: Kinga Lewińska). A na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces: Alicję Bachledę - Curuś.

Piękna aktorka gra Basię - narzeczoną filmowego Tomasza (Mikołaj Roznerski), która ufa ukochanemu bez granic… I nawet nie zauważa, gdy w ich związku pojawia się kryzys.

Alicja Bachleda - Curuś - od chwili, gdy jako nastolatka zagrała Zosię w "Panu Tadeuszu" - non stop przyciąga uwagę mediów. Ukończyła prestiżową szkołę Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku i gra w filmach na całym świecie: w Meksyku, Niemczech, Szwajcarii, USA… W ostatnich latach widzowie mogli ją podziwiać m.in. w głośnych produkcjach "Trade", "Ondine” i „The Girl in the Trouble", a do tego jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej (EFA). Zasiadała w jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W Polsce rzadko jednak staje przed kamerami - i wybiera tylko produkcje, które ją naprawdę fascynują. - Liczę na dobre scenariusze i na ten moment, kiedy czytam i przechodzą mnie ciarki. Jeżeli wtedy coś takiego następuje, to wiem, że ta rola jest absolutnie dla mnie - mówi A. Bachleda - Curuś.

Wideo: Rozmowa z "Liberem"

Wywiad wideo

W filmie #7rzeczy zagrało wielu fantastycznych aktorów, również w epizodach. Pamiętacie w jakiej roli pojawił się Mikołaj Krawczyk ;)?

Posted by 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach on 3 marca 2016