• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

7 rzeczy, których nie wiecie o facetachO FILMIE / BOHATEROWIE

Joanna Opozda

Opozda Joanna (Monika)

Atrakcyjna trenerka z klubu fitness, modelka i początkująca aktorka. Lubi flirt, dobrą zabawę - a gdy jakiś mężczyzna się jej podoba jest gotowa na wszystko, by trafił do jej sypialni…

W roli Moniki – Joanna Opozda

Młoda aktorka, absolwentka PWST we Wrocławiu, która sympatię widzów zdobyła dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość".

- Zawód aktora jest ciężki i wymaga poświęceń, ale kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną - mówi artystka.

W jaki sposób Joanna przygotowuje się do aktorskich wyzwań?

- Roli nie da się tak po prostu "nauczyć", to jest coś, na co trzeba poświęcić dużo czasu. Postawić sobie konkretne pytania - i próbować, próbować, jeszcze raz próbować - zdradza gwiazda. I od razu dodaje:
- W teatrze próby często trwają od rana do późnej nocy. Ale w filmie jest trochę inaczej - nad wszystkim czuwa reżyser, który daje ci uwagi i podpowiada. Mówi, co jest dobre, a z czego należy zrezygnować.

A tym razem aktorka wciela się przed kamerami w seksowną Monikę - modelkę i trenerkę fitness, która… ma ochotę na romans z filmowym Tomaszem (Mikołaj Roznerski). Co łączy obie dziewczyny? Na pewno modeling, bo Joanna zaczęła karierę w świecie mody już jako nastolatka.

- Mając 16-17 lat wyjechałam na kolonie z koleżanką do Saint Tropez. Ostatniego dnia, gdy wybrałam się do sklepu po bułki, zaczepił mnie paryski fotograf - Karl Dickenson - i zaproponował sesję zdjęciową. Zgodziłam się i od tamtej pory pracuję jako modelka – mówi J. Opozda.
- W modelingu najlepiej wspominam właśnie podróże: Szanghaj, Pekin, Mediolan, Ateny, Paryż… Cudowne wspomnienia, których nikt mi nie odbierze! - dodaje aktorka.

Zapraszamy na oficjalny profil
Joanny Opozdy
Facebook Instagram