• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

7 rzeczy, których nie wiecie o facetachO FILMIE / BOHATEROWIE

Paweł Domagała

Domagała Paweł (Filip)

Przyjaciel Tomasza od szkoły średniej i jego zupełne przeciwieństwo. Żyje z dnia na dzień, nie potrafi znaleźć dobrej pracy i nie przejmuje się tym, co będzie jutro. Jego beztroski świat zachwieje się w posadach, gdy dowie się, że Zosia (Aleksandra Hamkało), z którą spotyka się od trzech miesięcy, jest z nim w ciąży. Czy w końcu dojrzeje?

W roli Filipa – Paweł Domagała

Kabareciarz, aktor, wokalista… W ostatnich latach pracuje niemal non stop - i wciąż sięga po nowe projekty. W Kabarecie na Koniec Świata bawi widzów do łez, ale tysiące fanów zdobył też dzięki występom w popularnych serialach i w kinie ("Wkręceni", "Dzień dobry, kocham cię", "O mnie się nie martw", "Wszystko przed nami", "Barwy szczęścia"), a do tego nagrał swoją pierwszą solową płytę, która w tym roku będzie miała premierę.

- Jest bardzo dużo dobrych aktorów, ale mało z nich ma szczęście. Ja akurat miałem szczęście! - rzuca z uśmiechem P. Domagała.

W pracy jest perfekcjonistą. Każdy ze swoich filmów ogląda kilka, a nawet kilkanaście razy - by wyłapać błędy i doskonalić warsztat. A do tego odważnie wyznaje, że jego ulubiony gatunek to komedie.

- Odkąd pamiętam, gdy było mi źle, oglądałem filmy, które często dodawały mi otuchy. Dlatego zostałem aktorem. Też chcę być dla kogoś inspiracją w trudnych chwilach.(…) Uwielbiam, jak widzowie się śmieją i choć na chwilę, dzięki mnie, mogą zapomnieć o swoich problemach - mówi arktor. - Nie jestem typem artysty, który chodzi uduchowiony i chce sprzedawać ludziom prawdy objawione. Zostałem aktorem, aby dawać rozrywkę na wysokim poziomie. Taką w amerykańskim stylu.

Paweł Domagała przyznaje też, że czasem przygotowuje się do nowej roli wspólnie z żoną, która również jest aktorką.

- Najwięcej w budowaniu postaci pomaga mi osoba, która jest taką moją wyrocznią, z której zdaniem najbardziej się liczę - czyli Zuza, moja żona. To jest osoba, z której rad naprawdę korzystam.(…) Jest fantastyczna. Dobrze się rozumiemy. Wszyscy mogą mi jej zazdrościć! - zdradza. - Chodziliśmy razem na studia i już tam, jeszcze zanim zaczęliśmy być razem, wszystkie scenki odgrywaliśmy wspólnie. Także jest nam bardzo łatwo i nie mamy problemu, żeby cały czas grać razem, zarówno w teatrze jak i w kabarecie.

A co łączy artystę z bohaterem, w którego wciela się w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”? Filip na początku filmu odkrywa, że zostanie ojcem… I postanawia całkowicie odmienić swoje życie. Prywatnie, Paweł Domagała jest za to szczęśliwym tatą małej Hani. I dla niej również jest gotów na każde poświęcenie.

- Gdyby się zdarzyło, że mój zawód źle wpływa na relacje rodzinne, że moja córka nie ma ojca, to byłbym w stanie rzucić go. Byłem kiedyś kelnerem, jeszcze na studiach. I muszę być przygotowany na to, że jeszcze mogę nim być - mówi aktor w jednym z wywiadów.

Zapraszamy na oficjalny profil
Pawła Domagały
Facebook Instagram