• Milion widzów w trzy tygodnie!

  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1.011.153 widzów...
  Czytaj dalej »
 • Konkurs - stwórz mema
  z imieniem swojego faceta!

  Wygraj rolę w serialu "M jak Miłość" u boku najpopularniejszych aktorów. Mamy także do rozdania dziesiątki biletów do kina! Zapraszamy do zabawy!
  Weź udział » Lista nagrodzonych »
 • Zdjęcia: Premiera w Krakowie

  Gwiazdy, czerwony dywan i komedia, która bawi do łez - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”! Zapraszamy na fotorelację z premiery, która odbyła się w Krakowie.
  Zobacz zdjęcia
 • Alicja Bachleda-Curuś
  w polskim filmie!

  Premiera 26 lutego - na ekranie zobaczymy jedną z nielicznych polskich gwiazd, które odniosły międzynarodowy sukces...
  Czytaj więcej »
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

7 rzeczy, których nie wiecie o facetachO FILMIE / BOHATEROWIE

Barbara Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan Barbara (Andżela)

Seksowna "gwiazdka", którą wytwórnia chce zamienić w prawdziwą piosenkarkę. A cudotwórcą, który ma tego dokonać, jest Kordian…

W roli Andżeli – Barbara Kurdej-Szatan

Zdobywczyni Telekamery 2015, gwiazda serialu "M jak Miłość" i komedii "Wkręceni 2", a do tego słynna "blondynka z reklamy"… Ma talent, energię i przed kamerami daje z siebie dwieście procent normy. A jej kariera to jedna z największych niespodzianek polskiego showbiznesu ostatnich lat.

- Dla mnie sukces to spełnienie zawodowe. Chcę grać - jak najwięcej i jak najlepiej. Na tym naprawdę mi zależy - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Tym razem aktorka wcieliła się na ekranie w Andżelikę - seksowną "gwiazdkę", którą producent chce zamienić w słynną piosenkarkę… choć dziewczyna ma więcej urody niż talentu. A nowa rola okazała się dla niej prawdziwym wyzwaniem - bo Andżelika musiała podczas nagrań fałszować. Tymczasem Barbara Kurdej-Szatan jest świetną wokalistką i wspólnie z zespołem Soul City wzięła nawet udział w programie "X Factor".

- Od dziecka pasjonuję się muzyką, skończyłam szkołę w tym kierunku. Moja mama była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury, dzięki czemu w dzieciństwie spędzałam całe dnie na próbach przed opolskim festiwalem. Widziałam największe gwiazdy trochę z innej strony, przyglądałam się, jak pracują, co mówią muzykom, co ich drażni. To było bardzo inspirujące. A zainteresowanie aktorstwem przyszło później, pod koniec liceum - wyznaje artystka. - Muzyka jest i będzie dla mnie bardzo ważna. Mam nadzieję, że uda mi się łączyć te dwa światy.

A co gwiazda ma z Andżeliką wspólnego? Na pewno optymizm i energię!

- Lubię ludzi, lubię poznawać, wychodzić, rozmawiać, jestem towarzyska. Chcę być tu i tam, wszędzie. Tak jest od zawsze, od najmłodszych lat pędzę przez życie. Oczywiście czasami potrzebuję chwili na wyciszenie, ale nie należę do samotników - rzuca z uśmiechem B. Kurdej-Szatan. - Moja mama twierdzi, że zawsze byłam szalona i wolna. Nie lubię, jak ktoś mi coś narzuca, zakazuje, twierdzi, że się nie uda. Trzeba próbować i już!

Zapraszamy na oficjalny profil
Basi Kurdej-Szatan
Facebook Instagram